Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elina Duni - Hapi Sytë E Zes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1Hapi sytë e zezë o moj, ah moj hapi sytë e zezë
Hapi sytë e zezë o moj, të moj, të na sjellësh beharë
Sa të desha ty o moj, sa moj, sa të desha tynë
Sa të desha ty o moj, si moj, si nëna evlanë

Me doçkat përveshur moj, me moj, me doçkat përveshurë
Me doçkat përveshur moj, më moj më mbledh manushaqe
Ti kam për ti ngrënë o moj, ti moj, ti kam për ti ngrënë
Ti kam për ti ngrënë o moj, me moj, me gushë edhe faqe

Në një thellësirë o moj, në moj, në një thellësirë
Në një thellësirë o moj, ta moj, ta dëgjova zënë
Të dinja bilbil o moj, të moj, të dinja bilbilë
Të dinja bilbil o moj, më moj, më dole thëllëzë
Elina Duni
Publikimi: 01/11/2010


Elina Duni - Hapi Sytë E Zes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hapi Sytë E Zes".
3. Video është e këngës "Hapi Sytë E Zes", por nuk këndohet nga Elina Duni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elina Duni:


Komente 0