Official Video

Elina Duni - Pamundësi  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/07/2014

2014-07-15T18:07:39

Këngë e albumit:

"Muza E Zeze"


Të të kisha ty dhe bota le të prishej!
Të të kisha ty pse zemra të më qajë?
Por ty nuk do të kem dhe bota e mërzitshme
dhimbjen përmbi shpatull do vazhdojë ta mbajë, ta mbajë...

Ata që duhen pak e kanë njëri-tjetrin,
veç ne zemërcopëtuar endemi si hije
dhe pimë në sytë e etur këtë pasion të çmendur
dhe s'mund të pëshpërisim dot fjalë dashurie.


Më Shumë Këngë Nga Elina Duni:

Më Shumë...