Më mbaj mend (për 1 muaj)


Elinara Shehu - Shume Urime Per Mua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shume Urime Per Mua".
3. Video është e këngës "Shume Urime Per Mua", por nuk këndohet nga Elinara Shehu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Elinara Shehu - Shume Urime Per Mua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  17

Muzika & Orkestrimi:

Genti Lako

Këngë e albumit:

"Etnik Volumi 1"

Pjesëmarrëse në

Top Fest 1

Komente

Asnjë Koment

24/12/2003

2003-12-23T23:00:00+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shume Urime Per Mua" kënduar nga Elinara Shehu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 11 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
11

DËRGO TEKSTIN

Muzika: Genti Lako
Orkestrimi: Genti LakoMë Shumë Këngë Nga Elinara Shehu:


Komente mbi këtë këngë