A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Elinel - Qmos


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  18

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

03/03/2017

2017-03-03T15:05:14

Lyrics:

Elinel

Video Production:

Pinkmoon Creative

Production:

Big Deal Records


Kukat prej veni me dal
Kukat prej veni me dal
(I KILL YOU)

Ski pse mu nal
Kukat prej veni me dal
Sbohet fjal

Give me the booty
Give me the booty
Give me the booty babe
Per hoodin me siguri
Ke ngu ti pëërrrr neve
Shumica dojn me na vra
Tu na bo vrrr neve
Kurgjo e re
Syni s'na bon vrrrr neve

Xheloz hoodi se rruga o ka na thirrrr neve
Mos u nal,Mos u nal tu ma drrrr babe
Hala heret nata sa ka fillu prrrrr neve
Brrrrr Brrrrr

Femnat bojn çmos
Me pas pun me bos
E din kush osht
Mos e le me t'shku posht
(Mos e le me t'shku posht)
Trupin tond qe pe dridh babe
Ti e din qe sa jom tu t'feel babe

Femnat bojn çmos
Me pas pun me bos
Keq shum moj loqk
Se du mu shtendos
Se du mu fundos
Boten e tundimeve
Mke bo rob t'fantazive


Lyrics submited by P.B
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019