Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elita Reçi - E Vogla E Nones Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Me nji djale kam ra n’dashni
Zemren time e ka ai
Une e vogel jam ala
Se prej nones kurre s’jam nda

Thone per gocen vjen kjo dite
Me lon shpin qe e ka rrit
Sot me te bardha un jam nis
Si zambaku i bukurise

Ref.:
Drite e diellit, drite e hones
Jam e vogla e vogla e nones
C’ka ti boj djalit qe du
E sma bon zemra me u largu

Prit o cun mos u nxito
Nuk te thash as po as jo
S’bohet nomi per nje dite
Nuk do presesh sa ke prit

Thone per gocen vjen kjo dite
Me lon shpin qe e ka rrit
Sot me t’bardha un jam nis
Si zambaku i bukurise

Ref.:
Drite e diellit, drite e hones
Jam e vogla e vogla e nones
C’ka ti boj djalit qe du
E sma bon zemra me u largu
Elita Reçi
Publikimi: 10/01/2019
Muzika: Edi Balili
Teksti: Armand Trebicka


Elita Reçi - E Vogla E Nones
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Vogla E Nones".
3. Video është e këngës "E Vogla E Nones", por nuk këndohet nga Elita Reçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elita Reçi:


Komente 0