Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eliza Hoxha - Deshperimi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

hejjj uuu eoou

Kur gjdo gjë përfundon
dhe kthehem në brendi
Fajin tënd e kërkoj
por s'do ta gjej e di...
Një dezhavu me shumë
ndërgjegjën ma rëndon,
Akoma se kuptoj, por ti a kuptoon?

Sa e hidhur eshte kjo gotë e une prap duhet që ta piii.
se smundem ta mallkoj këtë bootëëë.

Ref...

Une e di të vërteten
por smund ta themm,
mir ta di vetem une edhe pse dhemb
Dënim apo mallkiiiiiiim?!...
do ta duroj këtë dëshprimm...
Ouu hehjjhehjj

Kur bëhet vonë për fjalë
vetvetës une i flas,
prap asgjë nuk ndryshon
se s'kthehet koha pas,
ky zë nga brenda vjen
arsyen që më zgjon,
por sa do që të zgjas
ka kush që dëgjooonn...

ohh sa e hidhur është kjo gotë e une prap duhet që ta piiii..
se s'mundem që ta mallkoj këtë botëëë.

Une e di të vërtetën por smund ta them...
më mir ta di vetëm une edhe pse dhemb
Dënim apo mallkiiiiim?!
Do ta duroj kete deshprimm...
hou nnon hejehej ouu hejehen hëëë


Ky tekst u dërgua nga Zana   EliosshuliEliza Hoxha
Renditja: Top 200
Publikimi: 24/10/2009
Festivali: VFM 2010
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 9
Festivali: Zhurma Show 2009
Festivali: Top Fest 6
Muzika: Enis Presheva
Teksti: Memli Krasniqi
Orkestrimi: Enis Presheva
Video Produksioni: Pixels Production


Eliza Hoxha - Deshperimi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Deshperimi".
3. Video është e këngës "Deshperimi", por nuk këndohet nga Eliza Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eliza Hoxha:


Komente 0