Më mbaj mend (për 1 muaj)


Elizabeta Marku - T'fala Nga Mergimi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "T'fala Nga Mergimi".
3. Video është e këngës "T'fala Nga Mergimi", por nuk këndohet nga Elizabeta Marku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Elizabeta Marku - T'fala Nga Mergimi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  11

Muzika:

Elizabeta Marku

Orkestrimi:

Behar Neli

Video Produksioni:

Fenix Studio

Komente

Asnjë Koment

21/06/2019

2019-06-21T12:31:56+00:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "T'fala Nga Mergimi" kënduar nga Elizabeta Marku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 6 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
6

DËRGO TEKSTIN

Muzika: Elizabeta Marku
Orkestrimi: Behar Neli
Video Produksioni: Fenix Studio
Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Adem Ramadani. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

O tfala ju qoj o oh nga mergimi, o pa ba gjum o me zbardh agimi o tu kujtu o perher at voter o ku e lash nanen o me gjith moter , o jam merzit o more vlla o zemra ime per ju u tha.Oh larg atdheut e ne Dhe te huj o me fol gjuhen e tjeter kujjj.

O gjith ne leter du me jauv shkru o jam merzit po sju kam harru, o fjalt e babes o i kam nderment burri i rand peshon n'vend t'vet o jam merzit o more vlla o zemra ime per ju tuj kja, o larg atdheut e ne Dhe te huj o me fol gjuhen e tjeter kujjj.

O toke e huj o, o tok mizore buka e gurbetit o me 7 kore, o mka marr malli du me ju pa o zemra ime per ju tuj kja o jam merzit o more vlla o zemra ime per ju u tha, o larg atdheut e ne Dhe te huj o me fol gjuhen e tjeter kujjj.Më Shumë Këngë Nga Elizabeta Marku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë