Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elma Halili - Zemra Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

2here
Ah moj dashni
Pa ty smund t'rri
Sa shume te du
Vec zemra e di
Sa her ti shoh
Te bukrat sy
E di je per mu
Dhe une jam per ty

Ref:2here
Se zemra ime
Zeemren tende ndjen
Tek ti vec tek ti
Qetesi ajo gjen
Se zemra jote
Dhe vetem per mu
E di e di mire
Se sa fort te du

Edhe sikur te kem dy jete
E di per ty do ti falja krejt
Vec me qen bashke gjithmon te dy
Se zemra ime djale te do vetem ty

Ref:2here
Elma Halili
Publikimi: 29/02/2020
Muzika: Ervin Gonxhi
Teksti: Vojsava Alia
Orkestrimi: Ervin Gonxhi


Elma Halili - Zemra Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra Ime".
3. Video është e këngës "Zemra Ime", por nuk këndohet nga Elma Halili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elma Halili:


Komente 0