TEKSTESHQIP

Elma Halili
Zemra Ime
Lyrics

2here
Ah moj dashni
Pa ty smund t'rri
Sa shume te du
Vec zemra e di
Sa her ti shoh
Te bukrat sy
E di je per mu
Dhe une jam per ty

Ref:2here
Se zemra ime
Zeemren tende ndjen
Tek ti vec tek ti
Qetesi ajo gjen
Se zemra jote
Dhe vetem per mu
E di e di mire
Se sa fort te du

Edhe sikur te kem dy jete
E di per ty do ti falja krejt
Vec me qen bashke gjithmon te dy
Se zemra ime djale te do vetem ty

Ref:2here
INFO
Nuk iu rezistua dot tundimit për të hedhur në treg diçka të bukur, ndaj ky projekt është bërë i disponueshëm tek artdhashësit i punuar me shije edhe me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua me datë 29 Shkurt 2020. Për kompozimin dhe për arranzhimin është kujdesur Ervin Gonxhi, teksa për këtë këngë ka punuar tekstin Vojsava Alia.