TEKSTESHQIP

Elma Halili
Ah Kurbet
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ah Kurbet" kënduar nga Elma Halili.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 8 Gusht 2022, Elma Halili publikon videoklipin "Ah Kurbet". Muzika e këngës është kompozuar nga Kujtim Shala, ndërsa për orkestrimin u kujdes Alban Furtuna. Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production.