Elton Deda

Elton Deda Shumë I Dashuruar Në...

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[20-11-2014]
Këngëtari i muzikës rok Elton Deda, ka lënë prapa krahëve një martesë të dështuar dhe tani po e jeton një lidhje tjetër.

Deda, e ka bërë publike tashmë dashurinë për vajzën me të cilën po jeton romancën e re. Kjo vajzë është shumë vite më e re se Deda dhe quhet Adela Prendi.

Biondja duket se e ka pushtuar totalisht rokerin nga Tirana.
 (Indeksonline)

Elton Deda Shumë I Dashuruar Në...


Komente 0