Më mbaj mend (për 1 muaj)


Elton Mura - Zemren Ta Kam Fal

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemren Ta Kam Fal".
3. Video është e këngës "Zemren Ta Kam Fal", por nuk këndohet nga Elton Mura.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Elton Mura - Zemren Ta Kam Fal  (Feat. Blen)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Teksti:

2 Step

Muzika & Orkestrimi:

Valter Beqo

Video Produksioni:

MAX Production

Komente

Asnjë Koment

15/02/2019

2019-02-15T10:14:55+00:00Refreni:
Blen:
Zemren ta kam fal,
dashurine une ta kam fal!
1000 jete me ty, ti jetojme me duken pak!

Elton:
Zemren ta kam fal,
dashurine une ta kam fal!
1000 jete me ty, ti jetojme me duken pak!

Blen:
Asnjehere jo zemra nuk genjen,
kur eshte dashuri ajo e ndjen,
Te jetoj pa ty dije se dhemb,
gjithmone do ta them, une do ta them!

Elton:
2X
Ti ma fale boten mua,
Pa ty zemren nuk e dua,
S´me ka drite shpirti pa ty,
Jo pa ne te dy!

Refreni:
Blen:
Zemren ta kam fal,
dashurine une ta kam fal!
1000 jete me ty, ti jetojme me duken pak!
Elton:
zemren ta kam fal,
dashurine une ta kam fal!
1000 jete me ty, ti jetojme me duken pak!

Blen:
Une per ty dhe shpirti kisha fal,
Per mua je dashuri e rralle,
kur nuk te kam prane, ndjej vec mall!
ta kam fal ty zemren, ta kam fal!

Elton:
2X
Ti ma fale boten mua,
Pa ty zemren nuk e dua,
S´me ka drite shpirti pa ty,
Jo pa ne te dy!

Refreni 2X:
Blen:
Zemren ta kam fal,
dashurine une ta kam fal!
1000 jete me ty, ti jetojme me duken pak!
Elton:
zemren ta kam fal,
dashurine une ta kam fal!
1000 jete me ty, ti jetojme me duken pak!

Refreni 2X bashke(Blen & Elton):

Zemren ta kam fal,
dashurine une ta kam fal!
1000 jete me ty, ti jetojme me duken pak!


Ky tekst u dërgua nga ERDI MYRTAJ
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet