Audio

Elvana Gjata - Jeton Për Mua Ai


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  14

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2008

2008-12-01T00:00:00

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Këngë e albumit:

"Mames"


mmmm mmmm ooohhh mmmm

fjalet me te mir ne bot me thot aii..
askush jo nuk me sheh jooo kur vi tek ti
ne shpirt, ne zemer te kom..
ti nuk po fle, njesoj si un, kemi shkuar laarg.

Ref:
jeton per mua aii, jeton per mua e dii
un do ta pres dhe sonte si gjdo nat
un do ti them te dua si me par

fjalen me te mir ne bot, me thot aii
askush jo nuk me sheh joo kur vi tek ti
ne shpirt, ne zemer te kom koom,
ti nuk po fle, njesoj si un, kemi shkuar laarg.

Ref:
jeton per mua aii, jeton per mua e dii
un do ta pres dhe sonte si gjdo nat haah
un do ti them te dua si me par..

mua, aai..
mua, eedii..
doo ti them..

Ref:
jeton per mua aii, jeton per mua e dii
un do ta pres dhe sonte si gjdo nat
un do ti them te dua si me par

mua, aai..
mua, eedi..

Kartolina (1)

2018-05-23 13:36:03
jeton per mua ai

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Elvana Gjata:

Më Shumë...