A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Elvana Gjata - Puthe


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  242

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/07/2014

2014-07-11T17:00:05

Music & Lyrics:

Flori Mumajesi

Arrangement:

Threedots

Video Production:

Pro Video

Participating in

Zhurma Show 2014
A ka mundësi një foto me e bo bashkë?
A ka mundësi kur ta shohësh, me bo like?
A ka mundësi me u taku një ditë të dy?
T'jemi vetëm me u pa sy me sy

Këtu ka shumë njerëz, unë vetëm ty po t'shoh
Këtu ka shumë njerëz, unë vetëm ty po t'njoh
Këtu ka shumë njerëz, por jo nuk është problem
Diçka e madhe vetëm për ty po vjen

Po vjen, po vjen
Ngadale!
Po vjen, po vjen
Ngadale!
Po vjen, po vjen
Ngadale!

1,2,3
Puthe!
Puthe!
(Jepi) Puthe!
Puthe!

A ka mundësi sot vetëm n'ajër t'rrim?
Hidhu me mu fort si n'trampolinë
Edhe nëse sukses për ty s'ka
S'ke nevoj me dal nga vetja

Këtu ka shumë njerëz, unë vetëm ty po t'shoh
Këtu ka shumë njerëz, unë vetëm ty po t'njoh
Këtu ka shumë njerëz, por, jo, nuk është problem
Diçka e madhe vetëm për ty po vjen

Po vjen, po vjen
Ngadale!
Po vjen, po vjen
Ngadale!
Po vjen, po vjen
Ngadale!

1,2,3
Puthe!
Puthe!
(Jepi) Puthe!
Puthe!

N'ajër rri ti
Edhe mos fik, fik, as edhe një motor
Nuk ka njeri që s'do me i!-i!
Baby won't some more

N'ajër rri ti
Edhe mos fik, fik, as edhe një motor
Nuk ka njeri që s'do me i!-i!
Baby won't some more

Po vjen, po vjen
Ngadale!
Po vjen, po vjen
Ngadale!
Po vjen, po vjen
Ngadale!

Puthe!
(Jepi) Puthe!
Puthe!
Puthe!
Puthe!
(Jepi) Puthe!
Puthe!


Lyrics submited by G. Drossose-Cards (3)

U krijua nga Rinor 2019-07-07 08:46:33
Këtu ka shumë njerëz
Por jo nuk është problem
Diçka e madhe
Vetëm për ty po vjen
2016-12-22 22:36:48
Këtu ka shumë njerëz
Unë vetëm ty po t'shoh
Këtu ka shumë njerëz
Unë vetëm ty po t'njoh
2017-12-25 17:25:28
a ka mundesi nje foto me e bo bashke
a ka mundesi kut ta shohesh,me bo like
a ka mundesi me u taku nje dite te dy
t jemi vetem me u pa sy me sy

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019