Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elvana Gjata - Abone (6 Dite Pa Ermalin) (Feat. Ermal Mamaqi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Ne bashke u njohem
kur bleva sanduiç
dhe keçapi me pikonte ne sy
Ishe i pari qe un kam pare
qe futej ne fastfood me bizhama
ç'do dite qe zgjohem
me ty aty prane
pyes veten kush eshte ky çuni qe na mer me vete
kam vetem nje pyetje qe me mundon
pse pse ti gjithmone perdor ti banjon e grave
se ne te dy mund te mos jemi bashke
fati na dha te dyve nje abone
se ne te dy mund te mos jemi bashke
por endrra zgjat dhe nje stacion
a t'kujtohet si jo ne autobus
me kape doren me thirre o hajdut
kur me flisje me aq pasion
ne dhembet e tua une pash nje flete sallate
se ne te dy mund te mos jemi bashke
fati na dha te dyve nje abone
se ne te dy mund te mos jemi bashke
por endrra zgjat dhe nje stacion (gezuar Shen Valentinin)
se ne te dy mund te mos jemi bashke
fati na dha te dy nje abone
se ne te dy mund te mos jemi bashke
por endrra zgjat dhe nje stacion
por endrra zgjat dhe nje stacion


Ky tekst u dërgua nga RigelsiiElvana Gjata
Featuring: Ermal Mamaqi
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/02/2014


Elvana Gjata - Abone (6 Dite Pa Ermalin)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Abone (6 Dite Pa Ermalin)".
3. Video është e këngës "Abone (6 Dite Pa Ermalin)", por nuk këndohet nga Elvana Gjata.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elvana Gjata:


Komente 0