A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Elvana Gjata - Më Fal


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  192

Fans' Comments

1 🔥🔥

05/02/2018

2018-02-05T00:27:35

Music:

Pirro Çako

Music & Lyrics:

Elvana Gjata

Arrangement:

Darko Dimitrov

Song from the album:

"3"
S'ma fal ti...
unë e di më shumë ku të kam vrarë
nuk desha... besomë nuk desha.
S'ma fal ti...
unë s'u bëra kurrë si ti ke dasht'
si ti ke dasht',
si ti ke dasht'
si ti ke dasht'
Si një mallkim, një mallkim

Sot dua të të them më fal
asgjë më shumë, njeri unë jam
Mos gjyko ti zemra ime, se kush e di
Ndoshta dhe më keq do bëje ti.

Harrohet, oh sa shpejt harrohet cdo e mirë
jo e keqja, jo e keqja
Mësohet, kam mësuar shumë nga cdo gabim
nuk guxoj te mendoj dhe njëherë
të lëndoj unë ty

Sot dua të të them më fal
asgjë më shumë, njeri unë jam
Mos gjyko ti zemra ime, se kush e di
Ndoshta dhe më keq do bëje ti
Ndoshta dhe më keq do bëje ti.

Mos gjyko ti zemra ime, se kush e di
Ndoshta dhe më keq do bëje ti
Ndoshta dhe më keq do bëje ti


Lyrics submited by Nancye-Cards (4)

2019-02-02 21:05:34
Mësohet, kam mësuar
shumē nga çdo gabim
Nuk guxoj të mendoj dhe
njëherë të lëndoj unë ty
U krijua nga Albania 2018-06-10 16:43:38
Sot dua të të them më fal
asgjë më shumë,njeri unë jam
Mos gjyko ti zemra ime
se kush e di
Ndoshta dhe më keq do bëje ti
U krijua nga TinaM 2018-02-23 00:10:32
S'ma fal ti...
unë e di më shumë ku të kam vrarë
nuk desha... besomë nuk desha.
S'ma fal ti...
unë s'u bëra kurrë si ti ke dasht'
si ti ke dasht',
U krijua nga aida 2018-02-12 12:01:56
Sa shpejt harrohet cdo e mirë
jo e keqja, jo e keqja ..

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019