A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Elvana Gjata - Xheloz


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  157

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/02/2018

2018-02-05T13:37:48

Këngë e albumit:

"Live Sessions 3"


Ta ra ta ta ra ta ra ra ra ra (x4)

Nganjëherë ta bëj me hile
Sedrën me t’ngacmu
Se e di që edhe kokën
Ti e len për mu
Majtas - djathtas hallakatem
Kur du me t’lëndu
Si për dreq më shkon më keq
Edhe më shumë të du

Të du, të du, të du

Mos u bon xheloz për mu
Se ky maraz ka me t’shkallu
Zemër mos vuj, natë e ditë për mu
Se ti përjetë më ke fitu

Ta ra ta ta ra ta ra ra ra ra (x4)

Nganjëherë ta bëj me hile
E me loz nga pak
Me t’i pa si ikin lotët
Syve rreth e qark

Vishem bukur që t’më shohin
Gjithë qyteti mu
Por unë dritën e kam marrë
Veç nga sytë e tu

Nga sytë, nga sytë e tu

Mos u bon xheloz për mu
Se ky maraz ka me t’shkallu
Zemër mos vuj, natë e ditë për mu
Se ti përjetë më ke fitu

Ta ra ta ta ra ta ra ra ra ra (x4)

Ti mos u bon xheloz për mu
Se ky maraz ka me t’shkallu
Zemër mos vuj, natë e ditë për mu
Se ti përjetë më ke fitu

Se ti përjetë më ke fitu!

Kartolina (4)

U krijua nga Olja Cekici 2018-06-07 15:11:27
Nganjëherë ta bëj me hile
Sedrën me t’ngacmu
Se e di që edhe kokën
Ti e len për mu
Majtas - djathtas hallakatem
Kur du me t’lëndu
2018-04-29 12:48:54
Mos u bon xheloz për mu
Se ky maraz ka me t'shkallu
Zemër mos vuj natë e ditë për mu
Se ti përjetë më ke fitu
2018-02-25 17:51:19
Nganjehere ta bej me hile
E me loz nga pak
Me t`i pa si ikin lotet
Syve rreth e qark.
2018-02-17 18:50:45
Vishem bukur që t’më shohin
Gjithë qyteti mu
Por unë dritën e kam marrë
Veç nga sytë e tu

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018