Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elvana Gjata - Thirr Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  19

Tkom thirr,
Sa zoni mu ngjir
T'kom prit
Sa shpirti m'u mpi
Se bota ime s'bën për ty
Bota ime e madhe për ty
Jeta ime, është shumë për ty
Se vetëm të kam dasht
E nga ty kurrë nuk pashë
Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë..
...jete s'e pashë
Se vetëm të kam dasht
E nga ty kurrë nuk pashë
Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë..
...dhe vetëm t'lashë
Se kurrë s'më ke dasht
Unë skam lind me ty
Pse s'e kupton
Ti, o njeri me fat
Pse s'e shikon
Se bota ime s'bën për ty
Bota ime e madhe për ty
Jeta ime është shumë për ty
Se vetëm të kam dasht
E nga ty kurrë nuk pashë
Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë..
...jete s'e pashë
Se vetëm të kam dasht
E nga ty kurrë nuk pashë
Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë..
...jete s'e pashë
Se kurrë s'më ke dasht
Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë..
...jete s'e pashë
Se kurrë s'më ke dasht


Ky tekst u dërgua nga Stela HilaElvana Gjata
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/02/2021
Orkestrimi: Darko Dimitrov


Elvana Gjata - Thirr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Thirr".
3. Video është e këngës "Thirr", por nuk këndohet nga Elvana Gjata.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (3)

14
13
23

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Elvana Gjata:


Komente 0