TEKSTESHQIP

Elvira Fjerza & Anjeza Ndoj
Moj E Mira Qe Del Ne Lame
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moj E Mira Qe Del Ne Lame" kënduar nga Elvira Fjerza & Anjeza Ndoj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për një sukses sa më të madh, produkti muzikor është prezantuar në tregun e gjerë të muzikës i punuar në sferën vizuale me një videoklip, i cili u publikua me datë 31 Tetor 2021.