Më mbaj mend (për 1 muaj)


Emi Loca - Veç Ti  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika:

Zani Loca

Orkestrimi:

Samuel Kodra

Komente

Asnjë Koment

29/06/2020

2020-06-29T09:57:40+00:00


"Veç Ti" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Emi Loca.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Emi Loca i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ardian Mushkolaj (Ardi). Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

ref.
Vec ti po m'duhesh
Zjarr qe nuk shuhesh
Te lutem me prano

Kur te afrohem
Nuk do te dorzohem
Sonte ti rreziko

Ma more ti zemren
Po du me te bo temen
Sa shum ti po me pelqen
Me mu sonte a vjen
Me mu sonte a vjeen

Se ti je bota ime
Flak i dhe zemres time
Afer po du met pas
Zemra po don mem plas
Per ty qe je si zemer

ref.
Vec ti po m'duhesh
Zjarr qe nuk shuhesh
Te lutem me pranoMë Shumë Këngë Nga Emi Loca:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet