TEKSTESHQIP

Emmi Rushiti
Kënga Ime Shqiptarisë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kënga Ime Shqiptarisë" kënduar nga Emmi Rushiti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.