Më mbaj mend (për 1 muaj)


Emmy - Loje Fjalesh

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Loje Fjalesh".
3. Video është e këngës "Loje Fjalesh", por nuk këndohet nga Emmy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Emmy - Loje Fjalesh  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Muzika & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Teksti:

Big Basta

Video Produksioni:

MAX Production

Këngë e albumit:

"Loje Fjalesh"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2008

Komente

Asnjë Koment

29/05/2008

2008-05-29T10:15:05+00:00kam nje enderr,jam me naze
e di tipin tim ti
ti ec me kohen, sa shume fjale ke
nuk me ngjall besim

ti ma ke then nje fjal e di
dhe me ke then gjithcka ke ti
fjaaaaalet e shumta, nuk kan kuptim
dua te shoh me shum nga ti
ti nuk me binde me gabim
fjale, fjale..qe s'kam kuptim

nuk jam e vogel
di te mbatem, e mbaj cdo premtim..
nuk po gjej shkak, jo,
me ty te ndahem..
s'me duhen fjalet por ti...

(...x4...)
ti ma ke then nje fjal e di
dhe me ke then gjithcka ke ti
fjaaaaalet e shumta, nuk kan kuptim
dua te sshoh me shum nga ti
ti nuk me bine me gabim
fjale, fjale..qe s kan kuptim


Më Shumë Këngë Nga Emmy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet