TEKSTESHQIP

Endrit Ademi
Po Te Pres
Lyrics
(Feat. Baboo Darabuka & Dj Benity)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Po Te Pres" kënduar nga Endrit Ademi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Në mënyrë që impakti të jetë sa më i natyrshëm, ky projekt është bërë i disponueshëm tek audienca i kompletuar me shije me videoklip muzikor, produksioni i të cilit është përgatitur nga ASHA. Ky videoklip u publikua me datë 3 Gusht 2017. Autor i melodisë dhe autor i tekstit është Blero, teksa për këngën ka punuar si orkestrues Florent Boshnjaku.