Më mbaj mend (për 1 muaj)


Endri - Kukllat

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kukllat".
3. Video është e këngës "Kukllat", por nuk këndohet nga Endri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Endri - Kukllat  (Feat. Getinjo)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  179

Muzika:

Zzap And Chriss

Teksti:

Getinjo

Video Produksioni:

XL Films

Këngë e albumit:

"Best Of"

Komente

20 🔥

Featuring

Getinjo

17/07/2015

2015-07-17T15:01:03+00:00Endri:
Syn e kom ni magnet
qe prej teje po m'ngjet
Spo ma nin qe s'po flet
afrohu ti ngat meje
S'je per me nejt vet
hajde hupim koh n'det
Me ty e me shoqet
hajde hupim koh n'det

Ref (2x Endri):
Shum i mir parfumi
Kallxom qa ki nerfuni
Buza jote m'lujti
Kur po ma bon

Endri:
Jo,jo se nuk t'la vet
as ty e as shoqet
Jo, jo nuk ju la vet
afronu ju ngat meje
Po,po i bojna planet
po,po i kena senet
Jo,jo nuk ju la vet
afronu ju ngat meje

Getinjo:
Qa po menon, jepja djalit
zingjiri so fallc ,o i arit
syni i saj brr,si i diamantit
ajo pe sheh qe jem djemt e fatit
femnat si kuklla
so justini e lluda
du me dit thobt
sa i keni t'buta
getinjo endri
mos ja fut hutav [3x]
Se kem fijen e turpit ajo
vijen e trupit e man
me dridhjen e kukit
kur ma bon para kolltukit
Gjiro boj deri te Durrësi
asaj i rritet pulsi
dhuraten ja blejna Gucci
se e ka trupin si sushi
Ajo m'thirr baboo
un ja rrehi tarabuka
ja kallxoj tatoon
ajo mi kallxon boobsat
Barkun e mir
mrena i ka flutrat
po po pja shoh
mrena i ka flutrat

Ref (2x Endri):
Shum i mir parfumi
Kallxom qa ki nerfunri
Buza jote m'lujti
Kur po ma bon

Endri: [2x]
Per ty , per ty
krejt pom folin
me ty , me ty
senet ndodhin

Endri:
Shum i mir parfumi
Kallxom qa ki nerfuni
Buza jote m'lujti
Kur po ma bon

Getinjo:
My boy Endri
is Getinjoo
Femrat si kukllat

Sick ke qikjo !


Ky tekst u dërgua nga Katarina ramosaj   fb29353
Më Shumë Këngë Nga Endrit Elshani (Endri):


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet