Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Top 200

Eneda Tarifa - Me Veten  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  70

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

23/05/2010

2010-05-23T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Top Fest 7


Nuk jam vetëm
dhe pse ty s'të kam
Nuk jam vetë e di
jo nuk di të qaj
ti nuk je më këtu
të shohësh sytë e mi
Nuk jam vetëm jo

Nuk je vetëm
gjithmonë do t'jem pranë
të jap jetë e di
dhe pse jetë nuk kam
se fryma më mbaron
oh, për ty
për ne të dy.

REF 2X:
Dhe them me vete:
"Ku je? Ku je?" - ky shpirt thërret
Atje, atje nuk ka më jetë
E di, e di nuk je më ti ai që vjen
Nuk je

Nuk je vetëm
gjithmonë do t'jem pranë
të jap jetë e di
dhe pse jetë nuk kam
se fryma më mbaron
oh, për ty
për ne të dy.

REF:
Dhe them me vete:
"Ku je? Ku je?" - ky shpirt thërret
Atje, atje nuk ka më jetë
E di, e di nuk je më ti ai që vjen
Nuk je
"Ku je? Ku je?" - ky shpirt thërret
Atje, atje nuk ka më jetë
E di, e di nuk je më ti ai që vjen
Nuk je


Ky tekst u dërgua nga IsiKartolina (2)

2019-05-07 08:59:54
Nuk jam vetëm
Dhe pse ty s'të kam
Nuk jam vetë, e di
Jo, nuk di të qaj
Ti nuk je më këtu
Të shohësh sytë e mi
2018-04-26 14:00:01
Nuk je vetëm
gjithmonë do t'jem pranë
të jap jetë e di
dhe pse jetë nuk kam
se fryma më mbaron

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Eneda Tarifa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet