Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eneda Tarifa - Dashuri Siberiane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Dashuri siberiane
Po bie shi dhe ti je kaq larg
Por ndoshta dhe s’dua te jem me ty
Ky qiell gri ne shpirt kaq akull
Kaq ftohte ne shpirt Si ne Siberi

Ne tër’ qenien time bie shi
Dhe ti nuk je, dhe ti nuk je aq larg
Kam deshire per ty,
kam nevoje per ty
Dhe prape s’dua te jemi baaaashke

Dimer n’shpirt gjithnje une kam
Ftohtesi pafund, pafund e pa ane
Sa grade nen zero tiii paske lindur
Dashuria ime siberiane

Dhe prape s’dua te jemi baaaashke
Dashuria ime siberiane
Eneda Tarifa
Renditja: Top 200
Publikimi: 31/12/2020
Muzika: Edmond Rrapi
Video Produksioni: Pro Video
Produksioni: Shpëtim Saraçi
Teksti: Drita Como
Guitare: Arian GjiciEneda Tarifa - Dashuri Siberiane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuri Siberiane".
3. Video është e këngës "Dashuri Siberiane", por nuk këndohet nga Eneda Tarifa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eneda Tarifa:


Komente 0