TEKSTESHQIP

Eneda Tarifa
Për Ty
Lyrics

Lekunden pishat nen rete qe ikin
Ikin e ikin rete neper shi...
Une pres te shoh pas reve pa qiell
Ashtu sic pres pasditeve, te me telefonosh ti

Une pres te shoh pas reve pa qiell
Ashtu sic pres pasditeve, te me telefonosh ti

Ti do te vish, une e di, do vish patjeter
Po une dua te vish tani, neper shi
Pastaj rete do te ikin dhe do dale dielli
Po une dua diellin te ma sjellesh tiashtu si pres pasditeve te me tel ti

Une pres te shoh pas reve pa qiell
Ashtu sic pres pasditeve, te me telefonosh ti

Une pres te shoh pas reve pa qiell
Ashtu sic pres pasditeve, te me telefonosh ti

Ti do te vish, une e di, do vish patjeter
Po une dua te vish tani, neper shi
Pastaj rete do te ikin dhe do dale dielli
Po une dua diellin te ma sjellesh ti

Ti do te vish, une e di, do vish patjeter
Po une dua te vish tani, neper shi
Pastaj rete do te ikin dhe do dale dielli
Po une dua diellin te ma sjellesh ti

Si mund te jetoj pa zerin tend
Pa ty
INFO
Për kënaqësinë e të gjithëve, ky materiali muzikor u lansua para shikuesve i ilustruar në dimensionin vizual me anë të një videoklipi, produksioni i të cilit u punua nga Pro Video. Videoklipi u publikua më 14 Shkurt 2021. Këngën e kompozoi Edmond Rrapi, teksti ka punuar si autor Drita Çomo, ndërsa produksioni është sjellë tek publiku nga Shpëtim Saraçi.