Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fluturon, Fluturon Eni Koçi


Nuk ka akoma asnjë votë

[06-09-2015]
Eni Koçi shquhet për zërin e saj të ëmbël ashtu si edhe për bukurinë. Ajo ka një kohë prej që nuk është parë me ndonjë projekt të ri muzikor, por ajo është shumë e kujdesshme me rrjete sociale përmes të cilave u qëndron çdo herë afër fansave të saj.

Së fundmi Eni ka nxjerrë disa foto dhe një video në të cilat është shfaqur tejet e lumtur. Këngëtarja duket të jetë në qiellin e shtatë por se për çfarë arsyeje nuk e kemi të qartë.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull