Më mbaj mend (për 1 muaj)


Eni Koçi Vallëzon Në Autobus


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
[27-10-2015]
Këngëtarja Eni Koçi, pavarësisht vendit apo situatës ajo nuk mund t’i rezistojë vallëzimit.

Në një video që ka postuar në rrjetet sociale është parë duke kërcyer edhe pse ora është 6 e mëngjesit dhe ajo gjendet në një autobus.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet