Më mbaj mend (për 1 muaj)


2 Fjalë Për Klipin E Ri “Si Dikur” Nga Eni Koçi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[07-01-2016]
Këngëtarja Eni Koçi pas bashkpunimit të saj të suksesshëm me motrën e saj & Gold Ag, ka publikuar edhe videoklipin e saj më të ri, njëherit të parin për 2016-tën "Si dikur".

Muzika & Teksti janë realizuar nga vetë Eni, e ndërsa orkestrimin e ka realizuar G-MI. Videoklipi është realizuar nga MAX Production.

Kësaj here Eni na ka ardhur edhe si kantautore.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Eni Koçi - Si Dikur [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet