A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Eni Koçi - Sot


Choose star rating

Rating:  3.7 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

14/11/2018

2018-11-14T14:04:50

Music & Lyrics:

Eni Koçi

Lyrics:

Gold AG

Video Production:

Black Fish Entertainment
Sa shume thane
Jeta jote sjam me une
Vite larg, fati ne sna deshi kurre
E di mire
Nje perqafim sa me mungon
te te kem prane ty
te vetmen dashuri

Dashuri, Dashuri
Vec pak kur me jepje ti
Sa dhimbje dhe tani
Ne keta dy syte e mire
Dashuri, dashuri
Vec pak kur me jepje ti
Sa dhimbje dhe tani

Sa te dua edhe sot
sa shume vuaj edhe sot
Se ky emri yt gjithmone me ben me lot
Sa te dua emer ska
dhe pse shume ti me ke vra
edhe pse me ne keshtu ndodhi
kisha dashte njehere me t'pa

Te me doje dhe njehere ti
sikur une ty tani
te ishim ne si dikur
une bote shoh ne syte e tu (x2)

e-Cards (2)

2018-11-19 16:25:13
Sa shumë thanë
Jeta jote s'jam më unë
Vite larg
fati ne s'na deshi kurrë
2018-11-14 17:58:25
Sa të dua edhe sot
Sa shumë vuaj edhe sot
Se ky emri yt
Gjithmonë më bën me lotë

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019