TEKSTESHQIP

Enis Bytyqi
Histori
Lyrics

Je ajo qe du gjith jeten
Te ty e gjej edhe vetveten
Jete, te kam dasht per dy jete
Aman!

Falem, falem
E di nuk ki akull n'vena
Falem, falem
A te kujtohet kur the
jena pergjithmone
dot s'e mohon ket dashuri aaa

[REF. 3x:]
Ma more dashurin
sikur nuk e kisha kurr
e shkruve historin
me nje fund te hidhur ishmin ne
Mall per mu ti a ke?

Po te kisha gur
s'kisha qar per ty
kujtime, mendime
po me sillen ne kry
Jo jo, nuk u ba vone
te jem pergjithmone ne te dy

Shpirti flak, flak
Ka nevoj per pak dashni
Flak, flak
zemra m'digjet veq per ty
Flak, flak
Po, po, flak, flak
per dashuri

Shpirti flak, flak...
per pak dashni...
shpirti flak, flak...

[REF. 2x:]
Ma more dashurin
sikur nuk e kisha kurr
e shkruve historin
me nje fund te hidhur ishmin ne
Mall per mu ti a ke?

Ma more dashurin
e shkruve historin
Mall per mu a ke?

DËRGOI:
INFO
Pasi u përzgjodhën bashkëpuntorët dhe u kurua çdo aspekt, projekti muzikor lansohet tek audienca i plotësuar me shije edhe me klip muzikor, i cili u përgatit nën drejtimin e XL Films. Ky videoklip u publikua më 10 Shkurt 2021. Për melodinë dhe për fjalët e këngës është përkujdesur vetë këngëtari, teksa producenti audio i këngës është RZON.
Renditja:
Top 200