Më mbaj mend (për 1 muaj)


Enkelejda Arifi, Kastriot Tusha, Ilir Shaqiri, Selami Kolonja & Nikollë Nikprelaj - Nën Një Flamur Të Pandarë

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nën Një Flamur Të Pandarë".
3. Video është e këngës "Nën Një Flamur Të Pandarë", por nuk këndohet nga Enkelejda Arifi, Kastriot Tusha, Ilir Shaqiri, Selami Kolonja & Nikollë Nikprelaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Enkelejda Arifi, Kastriot Tusha, Ilir Shaqiri, Selami Kolonja & Nikollë Nikprelaj - Nën Një Flamur Të Pandarë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  388

Video Produksioni:

Video Art

Komente

6 🔥

Më Shumë Nga

Selami Kolonja

Më Shumë Nga

Nikollë Nikprelaj

Më Shumë Nga

Kastriot Tusha

Më Shumë Nga

Ilir Shaqiri

19/11/2012

2012-11-19T14:12:59+00:00Nikolla...
N'ato bjeshk ku plaket bora
Bashk me lisat rriten trimat
Unë Malsor emrin e mora
Për liri shkrepa martina

Ma coptun Hotin e Grudën
M'i kan pre Plav e Guci
Nëpër vite ma prenë udhën
Jam Shqipëtar në MAL TË ZI

Kastrioti...
Shqiptar Bijt e Shqiponjës
Nën një flamur të pandar
Ndër shekuj i them botës
Përjetësisht jemi SHQIPTAR

Ndër breza historia
Na ka rritur luftëtar
Gjithmonë do t'jet Shqipëria
Sa t'ket dhe e gjak Shqiptar

Kori...
Gjithmon gjithmon
Do t'jet Shqipëri
Sa t'ket dhe
Edhe gjak shqiptar Ooo...

Selamiu...
Ku ka rreze të arsimit,
Ku ka fusha lule bor,
Ku këndojn kangët e Naimit,
Që nga Struga në Tetovë.

Ku valon gjaku i shqiptarit,
Ku na rrit nëna me halle,
N'gryk t'Radikës Gostivarit,
Ku rrjedh Drini n'Dibër Të Madhe.

Enkelejda...
Se ç'të prenë e se ç'tu sulën,
Çamëri, Çamëri, Çamëri, moj Çamëri,
Se ç'të dogjën Çamëri,
Çamëri, Çamëri, Çamëri, moj Çamëri,
Një mallkim ta preu udhën,
Çamëri ,Çamëri,
Muhaxhi pa tokë e shtëpi.

A s'më thua pse të vranë,
Të përzun në pabesi,
Nën e bab pa varr t'i lanë,
Moj martirja Çamëri.

Kastrioti...
Shqiptar Bijt e Shqiponjës,
Nën një flamur të pandar,
Ndër shekuj i them botës,
Përjetësisht jemi SHQIPTAR.

Ndër breza historia,
Na ka rritur luftëtar,
Gjithmonë do t'jet Shqipëria,
Sa t'ket dhe e gjak Shqiptar.

Iliri...
Nëpër shekuj je coptuar,
Për liri kurr nuk je lodh,
Për flamur duke luftuar,
Nuk u epe kurr KOSOVË.

Erdhi dita e bekuar,
Nëpër shekuj e ke prit,
Krah për krah sot je rreshtuar,
Ma e reja Republik.

Sëbashku...
Shqiptar Bijt e Shqiponjës,
Nën një flamur të pandar,
Ndër shekuj i them botës,
Përjetësisht jemi Shqiptar.

Ndër breza historia,
Na ka rritur luftëtarë,
Gjithmonë do t'jet Shqipëria,
Sa t'ket dhe e gjak Shqiptar.

Gjithmonë do t'jet Shqipëria,
Sa t'ket dhe e gjak Shqiptar.


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber   Djal1Keq
Më Shumë Këngë Nga Enkelejda Arifi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet