TEKSTESHQIP

Enver & Qendresa Batllava
Boll E Mirë Qe Shkon Te Krojt
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Boll E Mirë Qe Shkon Te Krojt" kënduar nga Enver & Qendresa Batllava.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këngën ka punuar si orkestrues Egzon Bajraliu.