A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

“Bonbon” Së Shpejti Edhe Në Versionin Anglisht


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  5
[13-03-2016]
Këngëtarja Era istrefi pas suksesit të jashtzakonshëm me hitin e saj të padiskutueshëm "Bonbon", e që tashmë mund ta gjeni në youtube në kanalin e njohur "Ultra Music".

Kënga "Bonbon" i hapi asaj dyert edhe për tregun e huaj, ndaj kjo është dhe arsyeja që Era ka vendosur që shumë shpejt të sjellë edhe versionin anglisht të këngës.

Lajmin për këtë gjë e ka bërë të ditur vetë ajo, teksa ka postuar një foto ku shihet në studio bashk me kompozitorin Big Bang Beats duke inçizuar versi0onin e ri të këngës.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019