A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Era Istrefi - Mani Për Money


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  600

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/02/2014

2014-02-06T14:44:10

Muzika:

Flori Mumajesi

Teksti:

Endrit Mumajesi

Teksti:

Era Istrefi

Orkestrimi:

Threedots

Video Produksioni:

Entermedia

Pjesëmarrëse në

SVFM 2014
uuuu

Refreni (2x)
Më thuaj nuk ma nin
Se kom mani per money
Nuk jom mo me ty
Ska lidhje ani ani

Nuk 'o mo dje
Ti nuk em njeh
Kom ndryshu yeah-eh
Veq ni 1-sh ti per mu je (yeah)

Shum skena na perseritem
Perseritem pa pas nevoje me t'thon pritem, pritem
Dashnia osht e lirë
E ti pe bon shume t'vështire yoooo

Nuk kom menu kurre n'mes me bo mur
Po kurgjo n'mes neve nuk osht si nfillim
No more feeling,this is killing
Un jom ty knu per ty,per ty ti pe din
(aaaa)ti ti ti pe din
(aaaa)ti ti ti pe din
Nuk kom mo durim
Im gonna kill ya

Refreni (2x)
Më thuaj nuk ma nin
Se kom mani per money
Nuk jom mo me ty
Ska lidhje ani ani

Ti mos u nis kah une se niher je kon
Me hi - me dal prej jetes tem skom met t'lon
Se po menon qe per ty ska me kon vone
Dont try to bother me on my zone
Dirty n*ggas been runnin on dem triggas dirty guns dem
They see me rollin blunts they be asking where dem buddz at
They wanna see me
They wanna see me (yeah yeah)

Refreni (2x)
Më thuaj nuk ma nin
Se kom mani per money
Nuk jom mo me ty
Ska lidhje ani ani

Refreni (2x)
Më thuaj nuk ma nin
Se kom mani per money
Nuk jom mo me ty
Ska lidhje ani ani


Ky tekst u dërgua nga  stelazalea   xhylivereKartolina (2)

2019-01-06 15:52:02
Nuk kom mo durim
I'm gonna kill ya
2018-07-27 11:55:14
Ti nuk em njeh
Kom ndryshu yeah-eh

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019