A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Era Istrefi - E Dehun  (Feat. Mixey)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  466

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/05/2014

2014-05-17T17:58:28

Featuring

Mixey

Muzika & Teksti:

Era Istrefi

Teksti:

Gjiko

Orkestrimi:

Mixey

Video Produksioni:

Entermedia

Këngë e albumit:

"Mos Em Le"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2014

Pjesëmarrëse në

SVFM 2014
Un pe du dikon
Dikon qe shume
Po më mundo-o-o-n
Un pe du dikon
Qe nuk beson
Se dashnia ekziston.

Un pe du dikon
Dikon qe menon
Qe kerkush nuk e don
Un pe du dikon
Aj nuk din me vlersu
Se k-k-kush pe don'.

REFRENI:
Uh nanana
Un para se me ik shum larg
Pararara
Du me tthon je kon shume ngat
Uh nanana
Un para se me ik shum larg
Pararara
Zemren n'dor un ta marr ta marr..

E dehun jom, kembet sme mbajne,
Po me mundon nje dashuni,
E dehun jom kembet sme mbajne,
Kembet sme mbajn e dehun jam pi dashunis...

Shots e tekilla edhe birra bon
Per me hek do t'keq ti veq i kom bo
Edhe pak bob marley bon
So when I roll
Mo nuk nalna as n'patroll
Uh ra pam pa pam
Beat-i po ma then
Edhe vena o' ka m'nxen
Edhe nese ska dashni
At'here ka sa t'dush raki per me pi..

Doesn't matter what you gonna say about me x4.

REFRENI:
Uh nanana
Un para se me ik shum larg
Pararara
Du me tthon je kon shume me ngat
Uh nanana
Un para se me ik shum larg
Pararara
Zemren n'dor un ta marr ta marr..

E dehur jam, kembet sme mbajn e dehun jam,
Pi dashunis e dehun jam jam
Kembet sme mbajn e dehun jam pi dashunis...

Tash per qdo nat pi raki edhe ven
Aman..aman
'Nat pi raki edhe ven
Aman..oo-oo
'Nat pi raki edhe ven,dikon qe e helmon po mu po M'ngushllon
'Nat pi raki edhe ven
E ti shut up shut up shut up shut up

Mixeyyy

Doesn't matter what you gonna say about me x4


Ky tekst u dërgua nga  AnnonimKartolina (1)

2018-09-14 19:58:39
Unë pe du dikon
Dikon që shumë
po më mundon
Unë pe du dikon
që nuk beson se
dashnia eksiston

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019