Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Top 200

Era Istrefi - Nuk E Di  (Feat. Nora Istrefi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  68

Komente nga Fansat

2 🔥🔥

19/04/2019

2019-04-19T06:00:02

Featuring

Nora Istrefi

Muzika:

Claydee

Video Produksioni:

Entermedia
[Pjesa 1: Era]
Pran'vera, vera, bora e shi
Kur jom me ty nuk ka rënd'si, yeah
Ti je ma i shtrenjtë
Pse nuk jena nuk e di, jo
Dhe pse kena shumë dashni, po
Kurgjo mo s'o njejtë

[2x]
Babe veç ti je për mu, nuk ka tjetër
Unë po du m'u kon me ty ton' jetën
Se ti je my type, baby be my type
I'll be by your side

[Refreni 2x]
Nuk e di pse s'je me mu
Kur e din se sa t'du
Kur e di sa m'don mu

[Pjesa 2]
Got that money, money, money
But that mean nothin', nothin', nothin'
Se ti je my type, baby be my type
I'll be by your side

I need that lovin', lovin', lovin'
Keep that comin', comin', comin'
Se ti je my type, baby be my type
I'll be by your side

[Refreni 2x]
Nuk e di pse s'je me mu
Kur e din se sa t'du
Kur e di sa m'don mu

[Pjesa 3: Nora]
T'kom thon' "Të dua"
T'kom kqyr' n'sytë e tua
Ndjenja ma e mira
Kur i kom prek' buz't e tua
Ke hy mrena meje
Kom hy mrena teje
Tash jom e jotja
If you want me to say it, say it

[Refreni 2x]
Nuk e di pse s'je me mu
Kur e di se sa t'du
Kur e di sa m'don mu

[2x]
Ayee
Kur e din se sa t'du
Kur e di sa m'don mu


Ky tekst u dërgua nga @istrefisboy   TonnidasKartolina (7)

2019-07-22 10:52:52
Bejb, veç ti je
Për mu nuk ka tjetër
Unë po du mu kon
Me ty ton jetën
U krijua nga Urata Vataj 08/05/20 2019-05-09 09:57:58
Se ti je my type
Baby be my type
I be by your side
U krijua nga Urata Vataj 08/05/20 2019-05-08 21:01:05
Got that money,
money, money
But that mean nothin'
nothin', nothin'
2019-05-01 16:57:25
T'kom thon 'Të dua'
T'kom kqyr n'sytë e tua
Ndjenja ma e mira
Kur i kom prek buzt e tua
U krijua nga ADELINAA 2019-04-26 17:32:08
Ti je ma i shtrenjtë
Pse nuk jena nuk e di, jo
Dhe pse kena shumë dashni, po
Kurgjo mo s'o njejtë
U krijua nga anibudani 2019-04-19 15:26:39
Pranvera, vera
Bora e shi
Kur jam me ty
Nuk ka rëndsi
2019-04-19 12:18:29
Nuk e di pse s'je me mu
Kur e din se sa t'du
Kur e di sa m'don mu

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Era Istrefi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet