TEKSTESHQIP

Era Rusi
Lotët E Ëngjëllit
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lotët E Ëngjëllit" kënduar nga Era Rusi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këngën ka punuar kompozitori Etmond Mancaku, autor i fjalëve të tekstit rezulton të jetë Gjergj Jorgaqi, ndërsa autor i orkestrimit rezulton të jetë Shpëtim Saraçi.