Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ja Si Nis Dita E Ergi Dinit

Nuk ka akoma asnjë votë

[01-02-2015]
Ergi Dini ka postuar në rrjetin e tij social në Instagram një foto ku ka treguar se si e nis ditën ai.

Në foto shihet një frape dhe një paketë cigare mbi tavolinë.

Ergi është tashmë një emër i afirmuar për publikun, ai u bë i njohur vitin e kaluar ku u shpall fituesi i X Factor Albania 3.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0