A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Ergi Dini - Asnji Gram


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  19

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/04/2016

2016-04-15T16:00:00

Muzika & Teksti:

Ergi Dini

Orkestrimi:

Alandy

Video Produksioni:

MAX Production


REF.
Zemra po m'buqet e po vajton
Per dashnin qe ma s'ekziston
Se dashnin qe ke pas ti per mu
Asnji gram nuk ka peshu

Zemer po don falje me tkerku
Se tkam lendu
Se zemra jem tdesht ma shum se ti mu
Mengjese bosh
Kujtimet n'kosh
A a nuk ja vlen
Jo jo nuk ja vlenaaa

A ma bane prej inatit
Apo kshu na deshti fati
Se dashnin qe kam pas un per ty
Vetem n'prralla kishe mujt per me kqyr
Kto fjal po i tham me lot e me zemer
U will remember
Meritova pak ma shum
Ma shum se kaq
Fuck u fake femen

Pse u shite kaq lir
Pse se bane ma mir
S'the lamtumire
Boten un ta fala
E un veq dhimbjen majta
T'menova per ma nalt
Ama posht paske met
Po mduket si anderr e keqe
Por asht e vertet

Plagen e kam hap e po du me pi
Dhimbje mos me ni per ket dashni
Prej teje sot jam tjeter njeri
RIP TO THE BOY I USE TO BE

REF.
Zemra po m'buqet e po vajton
Per dashnin qe ma s'ekziston
Se dashnin qe ke pas ti per mu
Asnji gram nuk ka peshu

Ca doshe prej meje gja tjeter qe ty nuk ta dhash
Zemren e more,pa zemer un prap po rri gjall
Ti ishe yll deti e rrall se qielli ka shum
Nga trendafili u ktheve ne kaktus me thumb

Ti nuk e din
per mu ishe edhe inspirim
Sa her tshikosha nuk kishte ma njerzim
E pa ty njerzimi nuk kishte ma kuptim
Ti nuk e din sa nice e mir kalum na 2
Po kohen spo mundem me e kthy

Honey ka met marr ty malli
Edhe pse jo tashi
Nje dit do m'kujtosh
Kur ti t'ndihesh bosh


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019