Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ergys Shahu - Mos I Beso

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos I Beso".
3. Video është e këngës "Mos I Beso", por nuk këndohet nga Ergys Shahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ergys Shahu - Mos I Beso  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  53

Teksti:

Ergys Shahu

Muzika & Orkestrimi:

Artur Qerimi

Muzika & Orkestrimi:

Sokol Koçi

Komente

Asnjë Koment

17/04/2012

2012-04-17T22:10:07+00:00Ku je sot a me kujton
A thu atij po i beson
Ti a e ndjen kur e perqafon.
Me thuaj ta di pse me torturon

Nga nje fjale zemra ime nis e rreh
Koha pas kthehet me mua ti je
Me mungon ajo koha jone
Nje tatuazh historine e tregon

Degjova per ty
Pikoj loti ne sy
Se besoja dot
Ne zemer mu ngul nje thik
Nje ndarje nga ty
Kurre se kisha prit
Se imagjinoja dot
Qe lar meje do jetosh
Me thuaj ta di a me sheh dot ne sy
Zeri im a te mungon dhe kenget qe kendoj per ty
Une e di ngado te shkosh ti mua sdo me harrosh
Une kam lene gjurme tek ti e ke tveshire
Tme zevendesosh...

Nga nje fjale zemra ime nis e rreh
Koha pas kthehet me mua ti je
Me mungon ajo koha jone
Nje tatuazh historine e tregon

Tani qe je vetem dhe kengen po degjon
Ma thuaj cmendon kohen tone a e kujtoj
Nostalgji sa kam per ty...
Nga nje fjale zemra ime nis e rreh
Koha pas kthehet me mua ti je
Me mungon ajo koha jone
Nje tatuazh historine e tregon


Më Shumë Këngë Nga Ergys Shahu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet