Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ergys Shahu - Fustani Bardhe (Feat. Petro Xhori)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  7

Ti mi dhe kuptim jetes je
Je gjysma ime e zemres
Betohem se do t kem gjith jeten
Zemer mos ndrysho
Sa here e mendoj
N’dashuri veten leshoj
Eshte e bukur ta jetosh
Cdo moment t’a dedikoj
Per ty un do luftoj
Se lotet si mbaj Kur t shoh me fustanin e bardhe
Dhe afrohesh tek un ngadal me thua me nje fjal:” TE DUA”. 2x
Do me kesh afer gjith jeten
Me ty do plakem
Sdo te lej vetem
Ti je gjysma ime e zemres
Kurr mos e harro do ta premtoj ty
Ne diell e ne shi gjithmon do jem aty
Zemer ty te te mbroj
Se lotet si mbaj Kur t shoh me fustanin e bardhe
Dhe afrohesh tek un ngadal me thua me nje fjal:” TE DUA”. 2x
Jeten do e vazhdojm
Ndersa fati na don bashke
Dhe neser Kur te zgjohem
Du met pas ty ngat
Kohen veten dhe mbiemrin ty kom me ta fal
Kur vertet e don dike
Asnihere nuk osht too much
Po du met pas gjith jeten
Me u thinje me ty o zemer
E po ta them verteten
Nuk ka cift perfekt
Kurr asnjo s’osht perfekt vetem
Se lotet si mbaj Kur t shoh me fustanin e bardhe
Dhe afrohesh tek un ngadal me thua me nje fjal:” TE DUA”. 2x


Ky tekst u dërgua nga Melisa💗Ergys Shahu
Featuring: Petro Xhori
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/06/2021
Muzika: Ergys Shahu
Teksti: Ergys Shahu
Orkestrimi: Alsked Rrenja


Ergys Shahu - Fustani Bardhe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fustani Bardhe".
3. Video është e këngës "Fustani Bardhe", por nuk këndohet nga Ergys Shahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ergys Shahu:


Komente 0