TEKSTESHQIP

Ergys Shahu
Sa M'ke Mungu
Lyrics
(Feat. Dj Iljano)

Me ler te te shof 1 here
te them pa ty skam vlere
Me ler te perqafoj se t'du

Me ler ti prek ata sy
te them qe t'kom vetem ty
Me ler te them sa m'ke mungu

Sa shume te prita
jo nuk e dita
Se syte e tu kan me m'dasht mu

Pa fryme un mbeta
kur ty te gjeta
Ne zemren time ti ju humb

Edhe kur ti gabon
falje vjen dhe kerkon
edhe pse ti e di
per ty ndjej vec Dashni

Me ler te te shof 1 here
te them pa ty skam vlere
Me ler te perqafoj se t'du

Me ler ti prek ata sy
te them qe t'kom vetem ty
Me ler te them sa m'ke mungu

Te dua me gjithe shpirt
gjithe jeten t'kisha prit
Me m'tregu sa ndjen per mu

N'mengjes zgjohem me ty
naten skam gjume ne sy
Se kisha dit se sa te du

Edhe kur ti gabon
falje vjen dhe kerkon
edhe pse ti e di
per ty ndjej vec Dashni

Me ler te te shoh 1 here
te them pa ty skam vlere
Me ler te perqafoj se t'du

Me ler ti prek ata sy
te t'them qe t'kom vetem ty
Me ler te them sa m'ke mungu

DËRGOI:
INFO
Nuk mund të anashkalohej asnjë detaj, ndaj ky produkt muzikor është finalizuar para audiencës i përpunuar shumë bukur me një videoklip muzikor, video produksioni i të cilit u punua nga MagicPro. Videoklipi u publikua më 18 Korrik 2020. Autor i tekstit është vetë artisti, ndërsa okestracioni janë shkruar nga Alsked Rrenja & Dj Iljano.