A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Eri Qerimi - Melia  (Feat. Landi Roko & Ilir Tironsi)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/07/2018

2018-07-17T23:05:02

Featuring

Landi Roko

Featuring

Ilir Tironsi

Muzika:

Festim Gici

Muzika:

Keli Shikut

Teksti:

Olsi CelmetaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Melia" kënduar nga Eri Qerimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Eri Qerimi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019