Erik Lloshi

Erik Lloshi Dhe Stresi Publikojnë “Nuk Jam I Asaj”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[18-08-2015]
Tash e disa ditë është paralajmëruar bashkëpunimi më i ri nga reperi Stresi dhe këngëtari Erik Lloshi i cili tashmë është publik për fansat e dyshes të cilët e kanë pritur me padurim këtë bashkëpunim.

Një këngë me tekst nga Rozana Radi dhe reperi Stresi, producent Threedots dhe video nga Max Production është duke u pritur shumë mirë nga fansat si fillim.
 (Indeksonline)

Erik Lloshi Dhe Stresi Publikojnë “Nuk Jam I Asaj”

  Erik Lloshi - S'jam I Asaj (Feat.Stresi) [Teksti dhe Klipi]

Komente 1