Erik Lloshi

Erik Lloshi, 2 Fjalë Për Klipin E Ri “Vetëm Kaq”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[10-07-2013]
Ashtu siç kishte paralajmëruar këngëtari i baladave Erik Lloshi ka publikuar klipin e tij më të fundit në bashkëpunim me reperin Fatal tç titulluar “Vetëm Kaq”.

Klipi ka ardhur nën kujdesin e “Threedots Production”, muzika nga kantautori Florian Mumajesi ndërsa teksti nga Endrit Mumajesi.

Këtë herë Erik Lloshi ka sjellë për publikun dhe fansat e tij një produksion muzikor më ritmik se zakonisht si dhe me një tekst ndryshe nga herët e tjera në të cilat shfaqet mjaft romantik.

Ndonëse ka vetëm pak ditë që është publikuar në YouTube klipi ka arritur të marrë klikime si dhe të vlerësohet.
 (shqiptarja)

Erik Lloshi, 2 Fjalë Për Klipin E Ri “Vetëm Kaq”

  Erik Lloshi - Vetem Kaq (Feat.Fatal) [Teksti dhe Klipi]

Komente 0