A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Enrikson Lloshi - Sa E Veshtire Te Thuash Te Dua


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/05/2004

2004-05-24T00:00:00

Teksti:

Gjergj Jorgaqi

Orkestrimi:

Gramoz Kozeli

Pjesëmarrëse në

Top Fest 1Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa E Veshtire Te Thuash Te Dua" kënduar nga Enrikson Lloshi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Enrikson Lloshi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019