Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erik Lloshi - Vajze Shqiptare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Vajze Shqiptare" kënduar nga Erik Lloshi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Vajze Shqiptare".

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN
Erik Lloshi
Publikimi: 01/07/2023
Muzika: Edlir Begolli
Teksti: Edlir Begolli
Video Produksioni: MAX Production
Produksioni: Eb Production
Starring: Klarisa Pengu
Dancers: The Beat Killers Dance Academy
Choreography: Arbiol Dardha
Tupana Show Twins
Dj Bardhi
M.U.A: Sallon Frida
Dress: Frida Xhoi & XheiErik Lloshi - Vajze Shqiptare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vajze Shqiptare".
3. Video është e këngës "Vajze Shqiptare", por nuk këndohet nga Erik Lloshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Tekste këngësh me këtë titullMë Shumë Këngë Nga Erik Lloshi:


Komente 0