Më mbaj mend (për 1 muaj)


Erjon Korini - Te Ndjej

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Ndjej".
3. Video është e këngës "Te Ndjej", por nuk këndohet nga Erjon Korini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Erjon Korini - Te Ndjej  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Orkestrimi:

Adrian Hila

Këngë e albumit:

"Gri"

Pjesëmarrëse në

PoliFest 2002

Pjesëmarrëse në

Festivali i 40-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

01/06/2002

2002-05-31T23:00:00+00:00Je ber rre e hedh mbi mua
Flok debore e lot e mall
poshte tyre une humba
diku thelle ne nje pralle
kerkoj vehten ajo fshihet
rruges shkoj e udha vdes
pres nje cast te kalter dite
po e pres
nje humnere e thelle tani na ndan
nje kujtim te dy ne jete na mban
Dhembja zemren ndez si nje flak shpirtin djeg
ste kam prane dhe sme ke
ne c'planet u treten ato nete
kur ne trupin tend humbisja krejt
ishim bashke nje drite
ishim bashke univerz ishim nje jete

Te ndjej te ndjej te ndjej
e ne cdo vere si aromen
dhe te gjej edhe te gjej
atje parajsen tone
me vjen me vjen me vjen
naten vone e hyn ne dhome
edhe zbret ti te kjo pralle
me nje puthje me rringjall


Më Shumë Këngë Nga Erjon Korini:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet